Skip to content
Hakkımızda

Avrupa’da yaşıyorsunuz ve sağlık sorununuz var, Ancak yaşadığınız ülkede sağlık hizmetleri çok pahalı ve yeterli değil, Üzülmeyin.

Çünkü;

Sağlık alanında önemli bir çekim merkezi haline gelip fiyat,kalite,şartlar,bekleme süresi ve imkanların yeterli olması nedeniyle her yıl tedavi için ortalama 750 bin yabancı hastanın tercih ettiğibir yer var.

TÜRKİYE

Burası,yüksek standartlarla donatılmış hastaneleri,alanında uzman hekimleri,deneyimli sağlık çalışanları,tarihi ve doğal güzellikleriyle sağlık ile teknolojinin,tatil ile tedavinin birleştiği bir ülke.

Peki Türkiye’ye nasıl gidecek,hangi şehirlerde hangi hastalıklara çare arayacaksınız?

İşte cevabı;

Artık sağlık sorunlarınızın tedavisinde yalnız değilsiniz.

Plastik Cerrahi-Obezite-Ortopedi-Diş ve Saç ekimi gibi sağlık hizmetlerine,Mediglobaltour Sağlık ve Turizm Acentesi yardımıyla dünya standartlarındaki hastanelerde ulaşırken en kaliteli otellerde konaklayabilir tedavi sürecinizi tatille birleştirebilirsiniz.

Medeniyetlerin birleştiği İstanbul,Turizm Cenneti Antalya ve sağlık Turizm’inin Başkenti konumundaki güllerin şehri Isparta.

Tek yapmanız gereken Mediglobaltour ile iletişime geçmek.

Mediglobaltour Sağlık ve Turizm Acentesine ulaştıktan sonra tıbbi asistanınıza sağlık sorununuzu ve beklentileriniz iletirsiniz.Önce sizi bilgilendirir sonra Türkiye’deki doktorunuzla iletişime geçiririz.Tedavi veya ameliyatı kabul etmeniz halinde uçuş işlemlerinden karşılanmaya,konaklamadan hastane işlemlerine,refekatten taburcu oluncaya kadar her süreçte yanınızda Mediglobaltour Sağlık ve Turizm Acentası olucaktır.

İŞTE SİZİ TÜRKİYE’DE BEKLEYENLER;

Uçakla Türkiye’ye indiniz andan itibaren sizi sağlık rehberimiz karşılayacak,Havalimanından özel araçla alıp konaklayacağınız otele götürücek.Daha sonra yüksek standartlara sahip hastanelerde doktorunuzla buluşacaksınız. Hastanedeki tüm işlemler sağlık rehberiniz tarafından yürütülecektir.Şayet durumunuz ameliyat gerektiriyorsa  önce genel sağlık taramasından geçirileceksiniz.Yani hasta ameliyata tam teşekküllü  hastanede birçok cerrahın genel kontrolünden geçtikten sonra olumlu rapor yazıldıktan sonra alınabilecek.Cerrahlardan birinin dahi olumsuz rapor vermesi halinde ameliyat yapılmayacaktır.Ameliyat öncesi süreç bu neden Türk sağlık sisteminde büyük önem taşımaktadır.

Ameliyatınıza ilişkin olumlu rapor verilmesi durumunda doktorun belirleyeceği tarihte istatistiklere göre Dünya’da en kaliteli sağlık hizmetinin verildiği Ülkeler arasında başı çeken Türkiye’de Türk Hekimleri tarafından ameliyat ve otel konforundaki hastanelerde yatacaksınız.Hem hekiminiz hemde deneyimli sağlık çalışanları tarafından sürekli takip edileceksiniz.Olumlu ilerleme durumunda taburcu edilicek kontrol sürecini ise otelinizde konaklayıp Türkiye’nin güzelliklerini keşfederek tamamlayacaksınız.En ufak bir şüphe en ufak bir komplikasyon görülmesi halinde hasta Ülkesine gönderilmeyecek tedavi  tamamlanıncaya kadar izlenecektir.

Sonuç olarak hasta Ülkesine her şeyinden emin olunduktan sonra doktor tarafından verilicek raporla dönebilecektir.

Mediglobaltour Sağlık ve Turizm Acentası sizi sağlığınıza kavuştuğunuzu görmenin mutluluğu ile uğurluyacaktır.

Sağlıklı,Mutlu bir yaşam,ekonomik ve kaliteli bir tedavi için,

Mediglobaltour Sağlık ve Turizm Acentasını Tercih Edin.

Unutmayın son söz her zaman sizindir.

 

Medi Global Tour